Genç Tarifeli Nasıl Olurum
            Turkcell ’ in gençler için büyük avantajları olan uygulaması, genç tarife sizlere büyük avantajlar sağlayacak. Konuşurken, mesajlaşırken ve internete girerken çok para harcamanıza gerek kalmayacak. Herkese uygun bir kampanyası bulunan genç tarifeye geçmek çok kolay tabi bunun için bazı şartlara uygun olmanız gerekmektedir. Genç tarifeli nasıl olurum diye merak edenler için araştırdık.

            Genç tarifeli olmak için, 25 yaş ve altında olmanız gerekmektedir. Bunu belgelemek için kimliğinizle birlikte bir Turkcell İletişim Merkezi ’ ne giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hattın yasal sahibi iseniz sms ile de bu işleminizi kolayca gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için ’ GENCTARIFE ’ yazıp 2222 ’ ye ücretsiz olarak sms gönderebilirsiniz.

            Eğer hattınız kendi üzerinize kayıtlı değilse bile genç tarifeli olabilirsiniz. Ama her Turkcell ’li yalnızca tek bir hat ile genç tarifeli olabilir. Hat sahibi olanız için alt yaş sınırı 15 ’tir. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve hat sahibi olmak istiyorsanız velilerinizden imzalı bir kâğıt gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir